עמוד זה נוצר כדי לוודא הבנה מלאה בעניין אילו נתונים אנו אוספים ומדוע. לעולם לא נמכור מידע אישי של גולשים לצדדים שלישיים. אנו אוספים נתונים במספר דרכים

תוכן המסופק על ידי המשתמש

איננו מוסרים מידע מזהה אישי אחר (כגון שמכם האמיתי או כתובת הדוא"ל שלכם) לאף גורם מחוץ לצוות שלנו. עם זאת, אנו עשויים להידרש למסור מידע מזהה ואנונימי לצדדים שלישיים בנסיבות מוגבלות אלה: (1) בהסכמתכם המפורשת, (2) כאשר אנו מאמינים בתום לב כי הדבר נדרש על פי חוק, (3) כאשר יש לנו סיבה להאמין בתום לב כי הדבר נדרש כדי להגן על זכויותינו או רכושנו, או (4) לכל ממשיך או רוכש לאחר מיזוג, רכישה, חיסול, פירוק או מכירה של נכסים. במקרים אלו לא תידרש הסכמתכם למסירה, אך אנו נעשה מאמץ להודיע ​​לכם על כך, ככל שהחוק מתיר זאת.

אנחנו לא אוספים ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 16. אם הנכם סבורים שאספנו מידע כזה בטעות, אנא צרו איתנו קשר כדי שנוכל לקבל את הסכמת ההורים באופן מיידי או להסיר את המידע.

מחיקת נתונים

ניתן תמיד לפנות אלינו כדי לברר אילו נתונים שלכם שמרנו. אנו נסיר את כל הנתונים המאוחסנים מיד לאחר שנקבל מכם בקשה למחוק את חשבונכם.

הגנת מידע

הפרטיות שלכם ואבטחת הנתונים שלכם חשובים לנו. אנו נוקטים באמצעים סבירים כדי להגן על המידע המאפשר זיהוי אישי מפני גישה או חשיפה בלתי מורשית. עם זאת, לא קיימת שיטת אבטחה או הצפנה המגנה על מידע מפני האקרים או טעויות אנוש. אם יוודע לנו על הפרה כלשהי, נדווח על הפרה זו תוך 72 שעות מרגע שנודע לנו עליה.

המידע שאנו אוספים עשוי להישמר במחשבים הממוקמים בכל מדינה שבה אנו פועלים.

שאלות?

אם יש לכם שאלות או חששות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, אנא צרו קשר.

מדיניות פרטיות זו עודכנה לאחרונה ב-1 בינואר 2020. מדיניות הפרטיות שלנו עשויה להשתנות מעת לעת (לפחות פעם בשנה). אם נבצע שינויים מהותיים במדיניות, נשלח הודעה על כך בדוא"ל.

מאפייני אבטחה

אנו משתמשים בטכנולוגיית SSL כדי להפוך את הגלישה ב- Foodiez.co.il לבטוחה. המשמעות של טכנולוגיה זו היא כי הנתיב בין המחשב שלכם (נייח, טאבלט או טלפון נייד) לבין Foodiez.co.il מוצפן. אף אחד לא יכול להאזין או לשנות את הנתונים שלכם.