איזה סוג של מתכונים ניתן למצוא ב- Foodiez ?
Foodiez מכיל מגוון עצום של מתכונים, מכל הסוגים ומכל העולם. יש כאן מרקים, מנות ראשונות, מנות עיקריות, סלטים, קינוחים, תוספות, חטיפים וכדומה. יש לנו גם מתכונים לסוגי תזונה רבים ושונים, כגון טבעונות, צמחונות, מאכלים ללא גלוטן וכן הלאה. בקיצור, יש לנו מתכונים לכל צורך ולכל מצב.
בזמן העיון במתכונים, ניתן להשתמש במספר כלים כדי למצוא את המתכון האחד שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. לדוגמה, ניתן לחפש מתכונים שכוללים או לא כוללים מרכיבים מסוימים, ניתן לסנן לפי זמן בישול, רמת קושי, מטבח, תזונה, שיטת בישול, סוג מנה ועוד. בעזרת כלים אלה, תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים תוך שניות.
בהחלט. יש לנו מתכונים כמעט לכל סוג של משטר תזונתי שאתם יכולים לחשוב עליו כמו צמחונות, טבעונות, פליאוליתי, צמחוני לקטו אובו, צמחוני עם דגים, Whole 30, נטול חלב, נטול גלוטן, וכן הלאה.
כן! הפכנו את המתכונים שלנו לקלים ככל האפשר להבנה וביצוע. המתכונים מחולקים לשלבים פשוטים עם פירוט המרכיבים והציוד הדרושים בכל שלב. יש אפילו מחשבון שמתאים את הכמויות לפי כמות האנשים.
פשוט בקרו בעמוד צור קשר. אנו תמיד שמחים לשמוע מכם ונעשה כמיטב יכולתנו לחזור אליכם במהירות האפשרית.
דירוג הכוכבים שבכל מתכון מבוסס על מערכת הצבעה פשוטה. ניתן לדרג כל אחד מהמתכונים שלנו מ-1 עד 5 כוכבים, והדירוג המוצג הוא ממוצע ההצבעות של המשתמשים. גם בעמוד המתכונים עצמו ניתן לראות פירוט של ההצבעות לפי מספר כוכבים. הדירוג "קשה" מבוסס על אופי ההכנה והבישול הנדרשים, בעוד שהציון לדרגת הבריאות מבוסס על סוג המרכיבים ושיטת הבישול.
אנחנו תמיד שמחים לקבל רעיונות למתכונים מהקוראים שלנו. אם יש לכם מתכון שתרצו לשלוח לנו, פשוט צרו איתנו קשר ואנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי להציג אותו באתר.
יש מגוון רחב להפליא של מאמרים במגזין שלנו. חלקם ילמדו אתכם על אוכל או בישול באופן כללי, כמו סוגים שונים של תזונה או טכניקות בישול שונות. אחרים עשויים להציג רעיונות למתכונים לאירועים שונים, או להכיל מידע על סוגי מזון ותזונה. אנו מפרסמים מאמרים נוספים כל הזמן, אז פשוט דפדפו ותראו מה הכי מושך אתכם לקרוא.
אנשים רבים נהנים לשתות כוס יין יחד עם הארוחה, ואנו שואפים לספק מידע מעשיר לגבי היינות המתאימים ביותר לכל ארוחה. בתחתית כל אחד מהמתכונים שלנו תמצאו את סוג היין המומלץ. באופן דומה, אנשים רבים נהנים לבשל עם יין, ויש לנו מתכונים רבים המכילים מעט יין.
בחיפוש המתכונים, אחת האפשרויות היא לא לכלול מרכיבים ספציפיים. עליכם פשוט להזין את שם המרכיב שאליו אתם אלרגיים, ותקבלו רק הצעות למתכונים שאינם מכילים את אותו המרכיב.