קושיקשה
מוכן ב1 ש
מנות6
ציון בריאות2
סוגי מאכליםתוספות

מאפה פירות טרי

מאפה פירות טרי
צריך קינוח צמחוני? מאפה פירות טרי יכול להיות מתכון אדיר לנסות. מנה אחת מכילה 273 קלוריות, 4 גרם של חלבון ו5 גרם של שומן. המתכון הזה מכסה %7 מהצריכה היומית המומלצת של ויטמינים ומינרליים. והוא מתאים להגשה ל 6 מנות סועדים. . מן ההכנה לצלחת, מתכון זה לוקח בערך 1 שעה. אם יש לך חמאה, אבקת אפייה, קמח, וכמה מרכיבים נוספים בנמצא, אז אפשרי לעשות זאת. מתכון זה אופייני למטבח הדרומי. עם כפית ציון של 20% המנה הזאת לא כל כך מדהימה. נסו מאפה פירות טרי, מאפה פירות טרי, ו מאפה פירות יער עם קצפת טרייה (מתכונים דומים).

הוראות

1
מחממים תנור ל 350 מעלות F (175 מעלות C). משמנים תבנית אפייה של 2 ליטר.
ציוד שתשתמש בו
תבנית אפייהתבנית אפייה
תנורתנור
2
מסדרים את האפרסקים, תפוח, אגס, אוכמניות, דובדבנים ושזיפים בתבנית אפייה מוכנה. בקערה בינונית, לנצח ביצה, סוכר, וחלב. בקערה נפרדת, לנפות יחד קמח, אבקת אפייה, ומלח; מערבבים לתוך תערובת הביצה. מערבבים וניל וחמאה מומסת. מכסים את הפרי בתערובת הבלילה.
מרכיבים שתצטרך
אבקת אפייהאבקת אפייה
אוכמניותאוכמניות
דובדבניםדובדבנים
אפרסקאפרסק
ונילוניל
חמאהחמאה
תפוחתפוח
קמח לכל מטרהקמח לכל מטרה
פירותפירות
שזיףשזיף
סוכרסוכר
חלבחלב
אגסאגס
מלחמלח
ביצהביצה
ציוד שתשתמש בו
תבנית אפייהתבנית אפייה
קערהקערה
3
אופים 30 דקות בתנור שחומם מראש. סנדלר צריך להיות תוסס מעט השחמה.
ציוד שתשתמש בו
תנורתנור
4
מגישים חמים.

יין מומלץ: ריזלינג, יין מבעבע, Zinfandel

ריזלינג, יין מבעבע, וzinfandel הם הבחירה העליונה שלי לדרום. באופן כללי, יש כמה כללים שיעזרו לך לשלב יין עם אוכל דרומי. ריזלינג ידידותי למזון או יין לבן נוצץ יעבוד עם מזונות מטוגנים רבים, בעוד זינפנדל הוא נהדר עם מזון צלוי. אתה יכול לנסות וון זכייה ריזלינג. מבקרים די אוהבים את זה עם דירוג 4 מתוך 5 כוכבים ומחיר של כ 20 דולר לבקבוק.
וון זכייה ריזלינג
וון זכייה ריזלינג
אם אהבת את ה — 2014-ואם לא, אנחנו צריכים לשלוח משלחת חיפוש אחר הלב שלך — אתה תמצא את זה שמח, שמח, שמח. חזקה יותר מ-14', היא גם יבשה ועשירה יותר. וזה כמו שזה צריך להיות; הפרוטות של מתיקות הוא מכיל יעלה ויפול עם המבנה של היין של כל שנה, כי זה מה שעושים ייננים הגיוניים. האחרים פשוט להגדיר נוסחה והיין "" יש XY גרם של סוכר וזאט של זאט."לא זכייה ריזלינג. זה תמיד יהיה יבש ותה מתוק כך תוכל לשמור על שינוי דעתך ("חכה, זה יין יבש, לא, זה יין מתוק, לא לחכות, זה יין יבש שוב....") בעוד הבקבוק מתרוקן מהר יותר ממה שאתה יכול לדמיין.