חברת היט סרץ' בע"מ מפעילה את פורטל פודיז תוך עמידה בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013, ותקן ת"י 5568, ומאפשרת נגישות של התכנים באתר זה ברמה AA(תקן זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי לתקינה ברשת Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0).

פירוט אמצעי הנגישות באתר:

 

ניווט באמצעות המקלדת – ניתן לגלוש ולנווט באתר בעזרת מקש ה-  Tabכדי לעבור בין קישורים ושדות. לחיצה על Enterתפעיל את הקישור הנבחר. האתר תומך גם בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

הגדלת התצוגה והגופנים – ניתן להגדיל את התצוגה באתר בקפיצות של 10% על ידי לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrlו- +. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrlו  -מספר פעמים עד לגודל התצוגה הרצוי.

התאמה לדפדפנים – האתר נתמך ע"י כל הדפדפנים הנפוצים אשר נמצאים בשימוש פופולרי, בגרסתם העדכנית ביותר ולשימוש בטלפון הסלולארי.

טכנולוגיות מסייעות – האתר תומך בשימוש בתוכנת קריאת מסך.

 

אנו עושים מאמצים רבים כדי לוודא שהשימוש באתר מותאם עבור כלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות. יחד עם זאת ייתכנו חלק או מאפיינים הדורשים מאמצי הנגשה נוספים.

אם נתקלתם בקושי או שיש לכם הערה בנושא, נא צרו איתנו קשר דרך עמוד צור קשר:

 

הצהרה זו עודכנה בתאריך 01/10/2021