תנאים כליליים ומדיניות ופרטיות

שימוש בשירותים

השימוש באתר או באפליקציות של Foodiez.co.il, ובכל אחד מהתכנים או המידע הכלולים כאן, מותנה בהסכמה לתנאים בעמוד זה.

 

הסרת חבות ואחריות

Foodiez.co.il אוספת מתכונים, מוצרים ונתונים אחרים מרחבי האינטרנט. אנו עושים כמיטב יכולתנו למצוא מתכונים, מוצרים ומנות מזון המתאימים לסוגי תזונה רבים – בין אם צמחונות, טבעונות, ללא גלוטן, ללא חלב וכו' – אך איננו יכולים להבטיח כי המרכיבים בכל מתכון, מוצר או מנה של מסעדה אכן עומדים ברישות של תזונה ספציפית. יתרה מכך, חשוב תמיד לקרוא את התווית על כל מוצר לפני הרכישה כדי לראות אם המוצר עלול לגרום לתגובה אלרגית או שהוא נוגד את אמונתכם האישית או הדתית. אם יש לכם עדיין ספקות לאחר קריאת התווית, נא פנו ליצרן. באופן דומה, צרו קשר ישירות עם מסעדותכדי לוודא שכל מזון אותו מצאתם ב- Foodiez.co.il אכן מתאים לתזונה שלכם.

אנו גם מנסים להעריך את העלות ולחשב את הערכים התזונתיים של כל מתכון, מוצר ומנה של מסעדה הנמצאים באתר שלנו. שוב, איננו יכולים ואינו מבטיחים את דיוק המידע הזה. בנוסף, מדמה התזונה שלנו המציע להגביל בצריכת נתרן, סוכר וכו', ולצרוך מספיק חלבון, ויטמינים ומינרלים לא מיועד להחליף ייעוץ רפואי. באופן דומה, הטיפים שלנו הניתנים בעמודי המתכונים מבוססים על מאמרים ממקורות שונים ברחבי האינטרנט, ואינם מבוססים על הכשרה רפואית כלשהי. הצוות מאחורי Foodiez.co.il אינו בעל הכשרה רפואית כלשהי וייתכן כי המידע יימצא שגוי או לא מעודכן בחיפוש חוזר עתידי. אם אתם זקוקים לעזרה בתכנון התזונה או בקביעה אילו מזונות (ומתכונים, מוצרים ומנות במסעדה) טובים עבורכם, פנו לדיאטנ/ית מוסמכ/ת, מומחה אלרגיות או איש מקצוע אחר בתחום הרפואה.

השימוש על אחריותכם בלבד

Foodiez.co.il אינו אחראי לכל תוצאה שלילית או נזק שיגרמו בשל השימוש באתר, באפליקציות או בכל מידע שהם מספקים (למשל לאחר בישול/צריכת מתכון מ- Foodiez.co.il או בכל אחד מהאתרים להם אנו מספקים קישורים, לאחר קריאת מידע ממאמרים או המשותף במדיה חברתית וכו'). כדי להשתמש ב-Foodiez.co.il, עליכם ליטול כל אחריות לשימוש באתר, באפליקציה ובכל חומר שהם מכילים ומידע שהם מספקים.

אתרי צד שלישי

האתר והאפליקציות של Foodiez.co.il מכילים קישורים לאתרי צד שלישי. Foodiez.co.il אינה אחראית או נושאת בחבות לזמינות או לדיוק של אתרי צד שלישי כאלה או למידע, למוצרים או לשירותים שהם מספקים. Foodiez.co.il מספק קישורים אלה כשירות והקישור לאתרים אלה אינו מצביע על כל תמיכה או אישור מצד Foodiez.co.il. הנכם נושאים בכל הסיכון והאחריות לגישה לאתרי צד שלישי כלשהם מקישורים המסופקים ב-Foodiez.co.il.

זכויות יוצרים וחומרי צד שלישי

אנו מכבדים את זכויותיהם של בעלי זכויות יוצרים ומשקיעים מאמצים באיתור בעלי זכויות יוצרים לצורך שימוש בחומרים המופיעים באתר.
השימוש נעשה על פי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים תשס״ח-2007, ואם לדעתכם נפגעה זכותכם כבעלים של זכויות יוצרים בחומר המופיע באתר זה, הנכם רשאים לפנות באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: gal@marketin.co.uk
בבקשה לחדול מעשיית השימוש ביצירה, וציינו שם מלא ומספר טלפון וצרפו צילום מסך וקישור לדף הרלוונטי באתר.


כל החומרים היצירתיים כולל תמונות, סמלים ומתכונים מסופקים באדיבות Spoonacular API בכתובת https:/ /spoonacular.com/.