קושימומחה
מוכן ב1 ש, 55 דק.
מנות8
ציון בריאות86
מגזין

מרק שעועית Cajun 15

מרק שעועית Cajun 15
המתכון Cajun 15 שעועית מרק מוכן בערך 1 שעה ו 55 דקות והוא בהחלט גדול ללא גלוטן וטבעוני ומתאים לאוהבי מזון קריאולי. המתכון הזה מכסה %23 מהצריכה היומית המומלצת של ויטמינים ומינרליים. במנה עיקרית זו יש 271 קלוריות, 17 גרם חלבון ו 1g של שומן למנה. והוא יספק כ 8 מנות. זה יהיה להיט בחג הסתיו שלך. אם יש לכם פלפל, פלפל קאיין, שום -, וקומץ של מרכיבים אחרים הם כל מה שנדרש כדי להפוך את המתכון הזה לכל כך טעים. מתכונים דומים: עוף צלוי Cajun וירקות 15 מרק שעועית, בישול איטי נקניקיה Cajun ומרק שעועית, ו שמור את זה פשוט-סיר איטי Cajun שעועית מרק.

הוראות

1
מוסיפים תערובת בצל, עגבניות מבושלות ומיץ לימון לשעועית יחד עם התבלינים ומבשלים 30-45 דקות. (אם התחלת את השעועית בסיר הלחץ, הוסף 2 כוסות מים בשלב זה אם הם נראים יבשים או עבים.)
מרכיבים שתצטרך
עגבניות מבושלותעגבניות מבושלות
1 שאלוט, מגורר או טחון1 שאלוט, מגורר או טחון
צ'יפס קינמון וייטנאמיצ'יפס קינמון וייטנאמי
חומץ תפוחים או רוטב חריף, להגשהחומץ תפוחים או רוטב חריף, להגשה
20 פרוסות זוקיני דקות20 פרוסות זוקיני דקות
1 כפית מלח היקורי מעושן1 כפית מלח היקורי מעושן
ציוד שתשתמש בו
סיר לחץסיר לחץ
2
מוסיפים עשן נוזלי ומלח בסוף.
מרכיבים שתצטרך
עשן נוזליעשן נוזלי
1 אונקיה נבטי במבוק, חתוכים לרבעים1 אונקיה נבטי במבוק, חתוכים לרבעים
3
מגישים עם לחם או על אורז, או רק על ידי עצמו, כפי שעשיתי.
מרכיבים שתצטרך
אחוז שומןאחוז שומן
עם רוטב וואסבי וג'ינג'ר (מומלץ: רוטב האנה של Hoboken Eddie's Hukilau)עם רוטב וואסבי וג'ינג'ר (מומלץ: רוטב האנה של Hoboken Eddie's Hukilau)

מרכיבים

1פלפל, קצוץפלפל, קצוץ01 כוס אפונה, קפואה או משומרת, כפי שהיא. מיובש, משוחזר. טרי, פר מבושל.3 כפות חמאה ללא מלח, חתוכה ל-6 חתיכות3 כפות חמאה ללא מלח, חתוכה ל-6 חתיכות425(השתמשנו בסגנון ביתי חמאתי באיידהואן)עגבניות מבושלותעגבניות מבושלות01 כוס אפונה, קפואה או משומרת, כפי שהיא. מיובש, משוחזר. טרי, פר מבושל.1 ג'לפנו טרי שלם1 ג'לפנו טרי שלם1צלעסלרי, קצוץסלרי, קצוץ11 קילו קישואים,1 כפית אורגנו מיובש, ועוד לזילוף1 כפית אורגנו מיובש, ועוד לזילוף567(השתמשנו בסגנון ביתי חמאתי באיידהואן)שעועית מעורבת מיובשת (אתה יכול למצוא אלה ארוזים מראש ברוב חנויות המכולת), שטוףשעועית מעורבת מיובשת (אתה יכול למצוא אלה ארוזים מראש ברוב חנויות המכולת), שטוף1שמן זית כתית מעולה, 2 סיבובים של המחבת ועוד כמה לטפטוףטחון שוםטחון שום1מיץ לימוןמיץ לימון11 כוס אפונה, קפואה או משומרת, כפי שהיא. מיובש, משוחזר. טרי, פר מבושל.טעם עשן נוזליטעם עשן נוזלי1גדולבצל קצוץבצל קצוץ11 כוס אפונה, קפואה או משומרת, כפי שהיא. מיובש, משוחזר. טרי, פר מבושל.פחיות) מרק עוף דל נתרןפחיות) מרק עוף דל נתרן21 כוס אפונה, קפואה או משומרת, כפי שהיא. מיובש, משוחזר. טרי, פר מבושל.חסה רומנית, עגבנייה פרוסה ובצל אדום פרוס, לציפויחסה רומנית, עגבנייה פרוסה ובצל אדום פרוס, לציפוי21 כוס אפונה, קפואה או משומרת, כפי שהיא. מיובש, משוחזר. טרי, פר מבושל.מלח - או לפי הטעםמלח - או לפי הטעם11 קילו קישואים,2 כוסות שיני שום2 כוסות שיני שום3בצל צהוב בינוני, קצוץ1 כפית מלח היקורי מעושן1 כפית מלח היקורי מעושן